Strona główna

Ostatnio przeglądane

Stopa wibracyjna (ubijak gruntu) Atlas Copco LT 5004

Nowy produkt

Masa robocza: 65 kg

Siła wymuszająca: 10 kN

Szerokość płyty: 150 mm

Długość płyty: 330 mm

Więcej szczegółów

Negocjuj cenę!

SEVE sp. z o.o.ul. Płaszowska 11, 32-005 Niepołomice
tel/fax +48 12 658 58 00biuro@seve.pl
Wynajemmaszyn budowlanych:
Konrad Kęcki
konrad.kecki@seve.pl
tel. +48 48 607 66 00 99
Usługisprzętem budowlanym:
Krzysztof Kawecki
krzysztof.kawecki@seve.pl
tel. +48 781 810 814
Sprzedażmaszyn budowlanych:
Krystian Kożuch
krystian.kozuch@seve.pl
tel. +48 781 810 813
Oddziałw Krakowie:
Dariusz Konstanciak
dariusz.konstanciak@seve.pl
tel. +48 790 707 700
ul. Góra Libertowska 33,
30-444 Kraków

Więcej informacji

Ubijaki LT 5004 są przydatne do zagęszczania gruntu w wykopach i rowach, wokół słupów oraz na ograniczonych powierzchniach. Urządzenie zostało stworzone w celu zaspokojenia najwyższych wymagań wykonawców w zakresie wydajności pracy, łatwości obsługi i komfortu operatora.

 

Parametry techniczne:

Masa robocza: 65 kg

Siła wymuszająca: 10 kN

Szerokość płyty: 150 mm

Długość płyty: 330 mm

Silnik: Honda GX 100

Moc silnika: 2.2 kW

Prędkość liniowa: 15-18 m/min

Amplituda: 50-60 mm

Częstotliwość: 11 Hz

Gwarantowany poziom mocy akustycznej104 dB(A)

Poziom ciśnienia akustycznego przy uchu operatora91 dB(A)

Poziom wibracji: 6.4 m/s²

 

Wyposażenie:

- uchwyt redukujący wibracje

- rolka transportowa

- osłona silnika

- zintegrowana dźwignia sterująca

 

 

Asortyment urządzeń do zagęszczania firmy Atlas Copco przeniesie Państwa wydajność na całkowicie nowy poziom. Wyjątkowa sprawność zagęszczania, dzięki dużej sile uderzenia i wysokiej prędkości naszych ubijaków, pozwala Państwu wykonać pracę szybciej i pomieścić więcej zadań w codziennym harmonogramie prac.

Uruchamianie, manewrowanie i transport są ułatwione dzięki zastosowaniu inteligentnych rozwiązań technicznych, takich jak układ wentylacji, zapewniający wygodniejszy rozruch, lub uszczelniony zbiornik, pozwalający na transport w poziomie bez wycieków. Ergonomiczna konstrukcja i ograniczone drgania ułatwiają pracę i jeszcze bardziej zwiększają wydajność.

Potrzebujecie Państwo trwałych maszyn z dłuższymi okresami pomiędzy przeglądami i niskim kosztem okresu użytkowania. Nowatorskie projekty ATLAS COPCO opierają się na długim doświadczeniu w branży oraz utrzymywaniu bliskich kontaktów z klientami, takimi jak Państwo, co pozwala nam dopasować się do Państwa potrzeb i zwiększać efektywność pracy maszyn.

 Dla wygodniejszej i bezpieczniejszej obsługi,łatwiejszego przenoszenia oraz w celu uzyskania optymalnej wydajności ubijaki posiadają wielofunkcyjny system, wyposażony w odłączanie odpowietrzania, wyłączanie zasilania elektrycznego, zamknięcie dopływu paliwa oraz przepustnicę z trzema stałymi pozycjami: Stop/Start/ Praca. Rozwiązanie to w skrócie określamy jako B.E.S.T.

Dla Państwa oznacza to niezawodny rozruch, łatwiejszą obsługę oraz mniejsze zużycie. Opatentowany układ odpowietrzania oznacza łatwiejszy rozruch nawet tuż po uzupełnieniu paliwa, szczególnie w porównaniu z poprzednim modelem. Trzy stałe pozycje przepustnicy eliminują ryzyko otwarcia przepustnicy do połowy, co może prowadzić do niepotrzebnego zużycia sprzęgła, wyższego zużycia paliwa, zwiększonych potrzeb konserwacji i skrócenia żywotności maszyny. Razem cechy te ułatwiają codzienną pracę, a w dłuższym okresie pozwalają oszczędzać fundusze

30 innych produktów w tej samej kategorii: