Kategorie

Opis działalnosci naszej firmy

 

Głównym profilem działalności naszej firmy jest sprzedaż oraz wynajem maszyn i urządzeń budowlanych.
Naszą firmę tworzy zespół doświadczonych i kompetentnych ludzi, którzy służą radą i pomocą techniczną przy doborze odpowiedniego produktu oraz w trakcie całego procesu realizacji zamówienia.

 

Wynajem

Jesteśmy niewielką firmą, które od lat kilku lat zajmuje sie również wynajmem maszyn budowlanych. Konkurujemy przede wszystkim dobrymi cenami i atrakcyjnymi sposobami rozliczeń. Nasza oferta praktycznie w niczym nie ustępuje firmom zagranicznym. Seve ma w swoich magazynach cały przekrój maszyn do lekkich i bardzo ciężkich zadań – od elektronarzędzi po walce drogowe.

Możemy się pochwalić elastycznym podejściem do potrzeb klientów, dobrymi cenami  i sporą liczbą promocji. Umowa jest czytelna i zabezpiecza interesy obu stron, co w przypadku tak konkurencyjnej branży jest sporym plusem.

Sprzedaż

Maszyny używane

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę maszyn budowlanych: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, minikoparki gąsienicowe, ładowarki teleskopowe, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki, wozidła, walce, traktory etc.    

Współpracujemy z grupą zaufanych dostawców w Europie Zachodniej, co daje nam oraz naszym klientom gwarancję wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cen oferowanych maszyn. Maszyny używane przed sprzedażą są bardzo dokładnie testowane przez naszych serwisantów, by zapewnić naszym klientom bezawaryjną pracę zakupionych urządzeń.

 

Maszyny nowe

Zajmujemy się sprzedażą fabrycznie nowych koparek i ładowarek marki Kubota

  • KUBOTA

Japoński koncern Kubota działa już od ponad 100 lat i jest znanym producentem minikoparek oraz ładowarek kołowych. Ich wspólną cechą jest wysoka jakość, będąca efektem połączenia japońskiej precyzji z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku maszyn budowlanych.

Minikoparki Kubota występują w przedziale wagowym od 1 do 8 t i dzielą się na serię podstawową KX oraz U (z tzw. zerowym obrotem)Oprócz minikoparek, Kubota ma w swojej ofercie także łamane w pół kompaktowe ładowarki kołowe z napędem 4x4 będące alternatywą dla dużych koparko-ładowarek

  • Bomag

  • ATLAS COPCO

Zagęszczarki do gruntu

  • DIGGA

Wiertnice do maszyn budowlanych